Blog

Blogs

20 February, 2018
Bahçenizi Hayvanlar İle Neşelendirin

İlk bahar ve yaz ayları gelirken artık aileniz ile bahçenizde vakit geçirme dönemleri de yavaş yavaş yaklaşmaktadır. Bahçenizin size huzur veren yeşilliği, rengarenk çiçekler ve zevkinize göre tasarladığınız bahçe dekorları sizlere keyif verecek.

Peki daha keyifli bir bahçe için neler yapabilirsiniz ?

Bahçe masası

Bahçe masası olmazsa olmaz detaylardandır akşam yemeğini ailniz ile birlikte bahçenizde yeşillik için yemenizi ve eğlenceli bir akşam geçirmenizi sağlayacak güzel bir masaya ihtiyacınız olacaktır. Bu masa hem bahçenize uyumlu olmalı hemde size çayınızı yudumlarken rahatlık sunmalıdır. Normalde bahçe masaları bahçe dekoru olarak geçmez ancak bahçenizde konfor istiyorsanız mutlaka doğru bir bahçe masası seçmelisiniz. 

Bahçe Heykelleri

Gelim uzmanı olduğumuz konuya bahçe heykelleri www.heykelbutik.com olarak uzmanı olduğumuz bir konudur. Bahçe Heykeli seçerken bahçenize en fazla neşe katacak ürünü seçmenizi tavsiye ederiz. Eğer emekli iseniz torunlarınız  ve çocuklarınız için inanılmaz ilgi çekecektir bu heykeller. 
Sevdiğiniz hayvan heykelini veya istediğiniz dekor hayvan heykelini seçebilir. Cıvıl Cıvıl bir bahçe için köpek heykeli seçerek eğlenceli ve ilgi çekici bir ortam hazırlayabilir ben farklılık istiyorum derseniz ise  Ayı heykeli şeklinde bir sehpa ile insanları şaşırtabilirsiniz.  Veya fanatiği olduğunuz takımın sembolü olan Aslan heykelini veya Kartalı heykelini  bahçenizin baş köşesine konumlandırabilirsiniz. 

oldukça ilgi çekici ve eşsiz olan bu dekoratif heykel bahçeniz için oldukça iyi bir seçim olacak
0 Yorum Yapılmış
Bahçeniz İçin Heykel Önerileri


Bahçenizi heykellerle keyifli bir alana çevirmek istiyor ancak henüz ne yapacağınıza karar veremiyorsanız,

bu yazı tam size göre. Bahçenize yerleştireceğiniz birbirinden güzel hayval bibloları ve heykelleri, kaliteli keyifli bir görsel bir şölen yaratabilirsiniz. 

Bahçeniz için birbirinden güzel heykel önerileri;


Oturan Kızıl Dereli Heykeli
Oturan kızılderili heykeli ile bahçeniz'e güzel bir hava katacaksınız. 

Ürüne Gitmek İçin Tıklayınız. => Kızıl Derili Heykeli

Kartal Heykeli 


Oturan kızılderili heykeli ile bahçeniz'e güzel bir hava katacaksınız. 

Ürüne Gitmek İçin Tıklayınız. => Kartal Heykeli

0 Yorum Yapılmış
İlham Veren Bahçe Heykelleri

    Kimi zaman kalabalık ve keyifli yemekli davetler için, kimi zaman yalnız geçireceğimiz huzurlu akşamlar için kullandığımız biblo ve heykellerin dekorasyondaki yeri son derece önemli. Heykel butik ekibi olarak bu yazımızda sizlere  bahçelere uygulanabilecek yaratıcı ve şık dekorasyon önerileri sunacağız.


     

Günümüzde büyük şehirlere tıkılıp kaldığımızdan doğadan ve doğa hayvanlarından oldukça uzak yaşıyoruz. Çocuklarımıza hayvan sevgisi aşılayabilmek için pek çok oyuncaktan faydalansak da özellikle vahşi hayvanları pek tanımadıkları ortada..Yetişkinlerin de görmekten hoşlanabileceği hayvan heykelleri bahçe tasarımında değerlendirmeniz gereken bir seçenek.
DEKORATİF VE SEVİMLİ HEYKELLER

  Dilerseniz küçük bahçelerde de kullanabileceğiniz bu heykeller el işçiliği ile yapılmıştır. Özelllikle çocuklarınızın çok hoşlanacağı tasarımlar çocuklara da sanat sevgisi aşılaması açısından faydalı. Bahçe heykelleri konseptinde sevimli aksesuarlardan hoşlananların düşünmesi gereken ürünler arasında.


0 Yorum Yapılmış
Blogs

26 January, 2018
Hayvan Heykelleri

  Hayvan Heykelleri

 Bahçeler her daim en güzel eğlence ve dinlenme alanları olmuştur. Birbirinden eğlenceli hatıraların biriktirildiği, sevilen arkadaşların ağırlandığı,,nefes almaya ihtiyaç duyduğunuzda ayaklarınızın iradenizin dışında yol aldığı, kendinizi dinleme yeriniz bahçeler… Aslında bahçeniz tepeden tırnağa ile sizi aksettirir, yalın, eğlenceli, ilgi çekici, nizamlı yani her parçasıyla duygularınızın aksidir. Bu aksi ortaya çıkarmak için beğeninize yakışır bahçe heykelleri size olabildiğince yardımcı olacaktır. Bununla birlikte hüküm verdiğiniz tarzınıza yakışır seçeceğiniz bahçe heykelleri bahçenizi yeniden yaratmanıza ya da güzelliğini taçlandırmanıza fazlasıyla yardım sağlayacaklardır. Bahçe tertibiniz için hayvan heykelleri, fıskiyeler, hikaye kahramanı figürleri gibi birbirinden güzel ve göze hoş gelen bahçe süslerini temin edebileceğiniz heykelbutik.com istediğiniz düşüncede bir bahçe meydana getirmenize destek oluyor.

 


Kişiliğinizi ve zarif stilinizi dış mekanda en yerinde biçimde meydana çıkarmanıza yardımcı olan heykel butik.com kaliteli eserleriyle hayallerinizin yaşam bulmasını sağlıyor. Büyük veya küçük fark etmeksizin her bahçeyi mükemmel bir görünüşe ulaştırmanıza imkan sağlayan donanımlı site, geniş ürün çeşitliliği sayesinde bütün zevklere hitap ederek sizi en doğru eserlere ulaştırıyor. Bahçeniz için iyi tercihler yaparak, şahsi peri öykünüzü oluşturabilir, etkileyici bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz. Bahçe dekorasyonunuz için eşsiz ürünlerin yer aldığı site sayesinde ortaya çıkardığınız düzenlemeniz ile çevrenizdeki tüm insanların imreneceği bir çalışmaya imza atabilirsiniz. 


Görsellik tüm insanlar için benzer önemi taşımaktadır. Bunun en büyük nedeni insanların güzelliği ve görselliği olan herşeye duyduğu ortak beğenidir. Herşeyi olduğundan daha güzel hale getirme çabası tüm insanların ortak mücadelesidir. Hayatınızın her alnında olduğu gibi ev ve bahçe dekorasyonu bahsinde da benzer şevk ve his mevcuttur. büyüleyici bir hayat sahası meydana getirmenize olan desteği ile başarılı sonuçlar almanızı temin eden heykel butik, muhitinize esin menşei olmanıza sebep olacak. Maksadınız aleladelikten sıyrılmaksa doğru yerdesiniz. Heykel Buitik ile ifa ettiğiniz doğru aynı vakitte tarzınızı aksettiren seçimlerle çevrenizdekilere, güzel bir bahçenin çim ve bir kaç çiçekten oluşmadığını anlatabilirsiniz. Şimdi büyüleyici süs ve heykellerle bahçede değişik bir tarz yaratma zamanı. Değişim başlasın!..

Ürünlere ulaşmak için: 

Hayvan Heykelleri 

0 Yorum Yapılmış
Blogs

25 September, 2017
Villanızın Bahçesini Minik Heykellerle Neşelendirin

Bazı villa tipi evler ise genellikle havuz bulundurduklarından özellikle başka bir şehirde tatil yapma mecburiyetini ortadan kaldırarak hem ekonomik hem konforlu oluyor. İster yazlık olsun ister büyük ev geniş bir bahçe evinizde konforlu ve keyifli vakit geçirmeniz için elzem.

Büyük bir bahçeye sahip olmanın pek çok keyifli yanı olduğu gibi bahçe bakımı da önemli bir konu. Özellikle kalabalık ailelerin yahut evinde parti, mangal sefası yapmayı sevenlerin tercih ettiği bahçelerin peyzaj ve tasarımı da artık bir dekorasyon alanı. Sadece bu konularda hizmet veren firmalar var. Ancak bahçenizi komşularınızın bahçesinden belirgin bir biçimde ayırmanın en başarılı yöntemlerden biri heykel kullanmak. Bahçe heykeli konsepti bugün birçok sanatkarın el attığı bir konu. Sizin için derlediğimiz bazı heykel tasarımları bizzat sanatçıların elinden çıkma. Bu tür bahçe heykellerine erişmek için artık tek tek sergileri dolaşmanıza da gerek yok. Günümüzde internet aracılığıyla nadide bahçe heykellerine ulaşmanız, içlerinden zevkinize göre tercih yapabilmeniz çok kolay. Bu yazımızda sizin için bahçe heykelleri seçkisi hazırladık, yapacağınız seçimlerde yardımcı olacağını umuyoruz. Şimdi sırayla göz atalım.


BORDER COLLİE KÖPEK HEYKELİ

Ürünü Görüntülemek İçin Tıklayınız
KIZ ÇOCUK SAKSI HEYKELİ

Ürünü Görüntülemek İçin Tıklayınız
0 Yorum Yapılmış
Blogs

3 August, 2017
Mükemmel bir bahçe için 9 öneri

1. Bahçenizde ne yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Çiçek mi bakacaksınız, yemek mi yiyeceksiniz yoksa güneşlenecek misiniz? Buna uygun olarak bahçe düzenlemesine başlayabilirsiniz.

2. Bahçenizin krokisini bir kağıda çizin ve bu krokiye olmasını istediğiniz şeyleri de ekleyin. Oyun alanı, yürüme yolu, süs havuzu ya da her ne istiyorsanız hepsi krokide olmalı.

3. Görmek istemediğiniz alanların önüne büyük bitkiler, dev saksılar yerleştirebilirsiniz. Evin önüne küçük saksılar, bahçe duvarlarının önüne ise büyük olanları yerleştirebilirsiniz.

4. Meyve ya da sebze yetiştirmek istiyorsanız bahçenizin çok sık kullanılmayan alanlarında bu isteğinizi yapabilirsiniz. Hatta sebzelerin çevresine meyve ağaçları da dikebilirsiniz.

5. Malzeme ve bitki seçerken bahçenizin yapısının da bu seçtiklerinize uygun olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

6. Mutfaktan ya da salondan bahçenizi görebiliyorsanız bu alanlara kış mevsiminde de güzel duracak bitkiler ekmelisiniz.

7. İstediğiniz bitkileri bahçeye ekmeden önce toprağınızın durumuna ve kalitesine bakmanızı öneririz.

8. Her toprak kış döneminde besin değerini kaybeder. Bu yüzden toprağınıza gübrelendirme yapmanız gerekebilir.

9. Her gün bahçeyi sulamak zor olabilir. Bahçenizin yapısına uygun bir sulama sistemi yapabilirsiniz.


0 Yorum Yapılmış