Bahçenizi Hayvanlar İle Neşelendirin

Bahçenizi Hayvanlar İle Neşelendirin
20 February, 2018

İlk bahar ve yaz ayları gelirken artık aileniz ile bahçenizde vakit geçirme dönemleri de yavaş yavaş yaklaşmaktadır. Bahçenizin size huzur veren yeşilliği, rengarenk çiçekler ve zevkinize göre tasarladığınız bahçe dekorları sizlere keyif verecek.

Peki daha keyifli bir bahçe için neler yapabilirsiniz ?

Bahçe masası

Bahçe masası olmazsa olmaz detaylardandır akşam yemeğini ailniz ile birlikte bahçenizde yeşillik için yemenizi ve eğlenceli bir akşam geçirmenizi sağlayacak güzel bir masaya ihtiyacınız olacaktır. Bu masa hem bahçenize uyumlu olmalı hemde size çayınızı yudumlarken rahatlık sunmalıdır. Normalde bahçe masaları bahçe dekoru olarak geçmez ancak bahçenizde konfor istiyorsanız mutlaka doğru bir bahçe masası seçmelisiniz. 

Bahçe Heykelleri

Gelim uzmanı olduğumuz konuya bahçe heykelleri www.gardenstore.com olarak uzmanı olduğumuz bir konudur. Bahçe Heykeli seçerken bahçenize en fazla neşe katacak ürünü seçmenizi tavsiye ederiz. Eğer emekli iseniz torunlarınız  ve çocuklarınız için inanılmaz ilgi çekecektir bu heykeller. 
Sevdiğiniz hayvan heykelini veya istediğiniz dekor hayvan heykelini seçebilir. Cıvıl Cıvıl bir bahçe için köpek heykeli seçerek eğlenceli ve ilgi çekici bir ortam hazırlayabilir ben farklılık istiyorum derseniz ise  Ayı heykeli şeklinde bir sehpa ile insanları şaşırtabilirsiniz.  Veya fanatiği olduğunuz takımın sembolü olan Aslan heykelini veya Kartalı heykelini  bahçenizin baş köşesine konumlandırabilirsiniz. 

Kızılderili heykeline ne dersiniz ?
oldukça ilgi çekici ve eşsiz olan bu dekoratif heykel bahçeniz için oldukça iyi bir seçim olacak
Yorumunuzu Giriniz

You must login to add a comment. If you do not have an account, you may register for one. Registration is free!